OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 608550617 | info@tjpupasek.cz

TJ Pupásek

  1. Spolek s názvem TJ Pupásek, z. s. je samosprávná, dobrovolná, nepolitická a nezisková organizace založená za účelem naplňování společného zájmu, kterým je především provozovat a rozšiřovat tělovýchovnou činnost na mateřských a základních školách, za účelem zvýšení fyzické zdatnosti, přispění ke vzdělání a výchově dětí a mládeže v České republice.
  2. Zakládáme si na tom, že našim dětem vštípíme duch fair play, umění vyhrávat i prohrávat a hlavně přirozenou radost z pohybu.
  3. Naši lektoři dochází za dětmi přímo do jejich škol. Tělovýchovné lekce probíhají ve známém a bezpečném prostředí mezi kamarády. Rodičům tak odpadá starost s doprovodem dětí na lekce.
  4. Naši lektoři prošli obsáhlým přijímacím řízením. Učit u nás mohou jen ti nejlepší lektoři, pro přijetí do našeho týmu je pro nás rozhodující jejich vzdělání, zkušenosti s dětmi, spolehlivost a přátelská osobnost s přirozenou autoritou.
  5. Našimi lektory jsou výhradně studenti nebo absolventi Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy.
  6. Lektory dále školíme, pracují pod vedením odborných metodiků.
  7. Sportovky vyučujeme zejména v Praze, Praze-východ a Praze-západ
  8. Na konci každého školního roku uspořádáme Pupáskův sportovní den, kde budou moct změřit své síly všechny děti ze školek, kde vyučujeme (i ty co nedocházejí do lekcí).
  9. Neustále se rozvíjíme, jsme otevření novým nápadům, neváhejte nás kdykoli kontaktovat.
Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Kontaktní formulář

*
*
*
*
*
3+4=
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů zadaných do formuláře za účelem reakce provozovatele webu na odeslanou zprávu.